Kim jest inżynier?- zajęcia w klasie 3b

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Kim jest inżynier?- zajęcia w klasie 3b

9 stycznia klasę 3b odwiedził pan Arkadiusz Pawlak, aby opowiedzieć uczniom o swoim zawodzie. Zajęcia rozpoczęły się od rozmowy na temat rozwoju technologii i telekomunikacji w ciągu ostatnich 25 lat. Później uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się inżynier, jakie szkoły i uczelnie powinien skończyć oraz czym powinien się interesować. Niektóre dzieci już zaczęły planować co można ciekawego stworzyć, więc pozostaje nam tylko czekać na obiecującą przyszłość młodych inżynierów :)

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200217_d{/gallery}

 

 

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".