Doradztwo zawodowe - spotkanie z rehabilitantką

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Doradztwo zawodowe - spotkanie z rehabilitantką

6 lutego 2020 r. klasy 1 poznawały zawód rehabilitanta. O tym zawodzie opowiadała Pani Małgorzata Janczyk, która jest znakomitą specjalistką w swojej dziedzinie. Pani rehabilitantka powiedziała nam, dlaczego warto dbać o właściwą postawę podczas nauki i odpoczynku. Pokazała na modelach demonstracyjnych, jak zachowują się nasze narządy wewnętrzne, gdy nieprawidłowo siedzimy oraz uzmysłowiła nam, czym może skutkować taka postawa. Od tej pory będziemy dbać o kręgosłupy !

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200302_1{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".