Doradztwo zawodowe I - III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Doradztwo zawodowe I - III

W ramach doradztwa zawodowego uczniowie klas 1, w dn. 28.02.2020, dowiedzieli się na czym polega wykonywanie pracy Inspektora BHP. Na początku spotkania mama uczennicy klasy 1 A pokrótce opowiedziała o swoich obowiązkach, które jest zobowiązana wykonywać. Następnie przypomniała uczniom o zasadach zachowania bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole i na podwórku. Zaprezentowała także sposób zachowania się wobec nieznanej osoby, która ma złe zamiary. Pierwszaki na pewno zapamiętały ten pokaz, który został pokazany bardzo sugestywnie. Na koniec spotkania dzieci miały sposobność potrenowania na manekinie saturację nieprzytomnej osoby i dowiedziały się, jak należy postąpić w takiej sytuacji – telefon 112.

Spotkanie to na pewno uświadomiło dzieciom, jak mają postępować w trudnych sytuacjach.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200525_dz{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".