Doradztwo zawodowe I - III

Doradztwo zawodowe I - III

W ramach doradztwa zawodowego uczniowie klas 1, w dn. 28.02.2020, dowiedzieli się na czym polega wykonywanie pracy Inspektora BHP. Na początku spotkania mama uczennicy klasy 1 A pokrótce opowiedziała o swoich obowiązkach, które jest zobowiązana wykonywać. Następnie przypomniała uczniom o zasadach zachowania bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole i na podwórku. Zaprezentowała także sposób zachowania się wobec nieznanej osoby, która ma złe zamiary. Pierwszaki na pewno zapamiętały ten pokaz, który został pokazany bardzo sugestywnie. Na koniec spotkania dzieci miały sposobność potrenowania na manekinie saturację nieprzytomnej osoby i dowiedziały się, jak należy postąpić w takiej sytuacji – telefon 112.

Spotkanie to na pewno uświadomiło dzieciom, jak mają postępować w trudnych sytuacjach.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200525_dz{/gallery}