Dyrektor szkoły Małgorzata Cylke

Wicedyrektor szkoły Krystyna Majewska

2016

Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Łodzi Pani Małgorzacie Cylke składamy serdeczne gratulacje z okazji otrzymania Nagrody Prezydenta Miasta Łodzi.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Miasta Łodzi dnia 13 października 2016 roku, praca i zaangażowanie pani Dyrektor w rozwój naszej szkoły po raz kolejny zostały wyróżnione. Nagrodę Prezydenta wręczali Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska wraz z wiceprezydentem Tomaszem Trelą, życząc kolejnych sukcesów.
Jest to już trzecie wyróżnienie za zaangażowanie i efekty w pracy dydaktycznej i menadżerskiej dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Łodzi, uhonorowanego w 2014 roku Srebrnym Medalem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, a w 2011 roku Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi. Dowodzi ono ciągłości efektywnych działań na rzecz podnoszenia jakości pracy naszej szkoły, promuje SP 3 w środowisku, jako szkołę dobrze zarządzaną, spełniającą najwyższe standardy, rozwijającą się, odpowiadającą na wyzwania współczesności.

{gallery cols=1 rows=3}artykuly/2016/20161013_cylke{/gallery}

2014

Dyrektor szkoły Małgorzata Cylke z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas uroczystości w dniu  15 października 2014 r. została nagrodzona Srebrnym Medalem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Odznaczenie wręczyła Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska i wraz z Łódzkim Kuratorem Oświaty Janem Kamińskim złożyła gratulacje.
Po raz kolejny władze oświatowe doceniły zaangażowanie, operatywność oraz efekty pracy dydaktycznej i menadżerskiej dyrektora szkoły. W 2011 roku pełniąc funkcję dyrektora SP3 pani Małgorzata Cylke uhonorowana została Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi.

{gallery rows=2 cols=2}artykuly/2014/medal{/gallery}