GUZIK - informacje

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

GUZIK - informacje

Witajcie Drodzy Czytelnicy!

Już kolejny rok działa w SP 3 Koło Dziennikarskie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co w ?Trójce? piszczy lub zrelaksować się przy lekturze ciekawych artykułów, zapraszamy na stronę internetową, na której co miesiąc ukazuje się kolejny numer naszej szkolnej gazetki.

Mamy nadzieję, że Gazetka Uczniów Zdolnych I Kreatywnych nie zawiedzie Waszych oczekiwań. Bardzo liczymy na Waszą pomoc i współpracę! Ważne są dla nas Wasze opinie! Wszelkie uwagi dotyczące GUZIKA prosimy kierować do zespołu redakcyjnego, który tworzą:

  • Żaneta Michałowska
  • Agata Sasin
  • Jagoda Góral
  • Bartosz  Szewczyk
  • Mateusz  Bieńkowski
  • Maciej Kowalczyk
  • Joanna Pacholczyk
  • Weronika Popa
  • Zuzanna Senkowska
  • Julianna Woźniak

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".