„Jestem małym Polakiem”

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

„Jestem małym Polakiem”

W dniu 27 listopada 2019 r. Klasy pierwsze uczestniczyły w zajęciach w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w ramach innowacji „Jestem małym Polakiem”. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli prezentację nt historii godła Polski oraz innych symboli narodowych. Następnie uczniowie samodzielnie wykonywali prace plastyczne dotyczące symboli narodowych. Zajęcia w muzeum były pierwszymi z wielu jakie uczniowie odbędą w ramach prowadzonej w klasach pierwszych innowacji o tematyce patriotycznej.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191204_i{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".