Podsumowanie innowacji „Bawimy się teatrem”

Podsumowanie innowacji „Bawimy się teatrem”

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas VI a i VI d mają okazję brać udział w zajęciach teatralnych, prowadzonych przez p. Katarzynę Zaworę. Odbywają się one w ramach innowacji pedagogicznej „Bawimy się teatrem”. Dzięki wspólnym spotkaniom uczniowie mogą zapoznać się z elementami tworzywa teatralnego, ćwiczą pamięć, dbają o odpowiednią dykcję i intonację, przygotowują się do wystąpień na forum, a także efektywnie współdziałają w zespole.

Uwieńczeniem pracy w I półroczu stał się występ zespołu teatralnego na Wieczornicy Bożonarodzeniowej. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Opowieść wigilijna”.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191220_z{/gallery}