„Jakie jest miasto każdy widzi”

„Jakie jest miasto każdy widzi”

W dniu 30 stycznia 2020 r. klasa 4 a była w Fabryce Geyera. Brała udział w warsztatach „Jakie jest miasto każdy widzi”. Wyjście zorganizowane w ramach realizacji innowacji regionalnej „Łódź – moja mała ojczyzna i jej osobliwości”. Uczniowie podczas warsztatów mieli możliwość zapoznania się z tym jak skonstruowana jest mapa, jakie ma niezbędne, charakterystyczne elementy, ze szczególnym uwzględnieniem map miasta Łodzi. Mogli zobaczyć stare mapy z początków historii miasta, następnie wykonywali zadania mające na celu odnajdywanie miejsc związanych z historią powstania Łodzi. Na końcu zaś sami wykonywali projekt mapy swojego miasta. Zajęcia na pewno były udane, uczniowie wyszli z nich zadowoleni.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200205_i{/gallery}