Klasy pierwsze w Muzeum Włókiennictwa

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Klasy pierwsze w Muzeum Włókiennictwa

W dniu 4.02.2020 uczniowie klas I a,b,c w ramach innowacji patriotycznej „Jestem małym Polakiem” odwiedzili Muzeum Włókiennictwa w Łodzi i uczestniczyli w zajęciach oŁódzkich legendach”. Podczas lekcji muzealnej uczniowie zarówno rozwiązywali zagadki, łamigłówki jak i poznali wiele ciekawych opowieści min. historię o Pani Piotrowskiej, diable z maszyny parowej oraz Januszu – założycielu Łodzi. Na zakończenie zajęć uczniowie dowiedzieli się ile rzek płynie przez Łódź oraz jakie urządzenie zamontował w swoim pałacu Izrael Poznański.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200506_m{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".