Pierwsze szachowe sukcesy

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Pierwsze szachowe sukcesy

 6 kwietnia 2017 r. ośmioro uczniów z klasy 1a i 1b po raz pierwszy wzięło udział w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym organizowanym przez SP nr 169 w Łodzi. W turnieju brało udział kilka szkół łódzkich, które przyłączyły się do programu "Edukacja przez szachy w szkole". Zmagania turniejowe odbywały się w zależności od stopnia zaawansowania graczy w dwóch grupach A i B. Każdy biorący udział w turnieju rozgrywał 7 rund 10-minutowych. Wyjście na konkurs miało stanowić dla dzieci pewnego rodzaju przygodę. Miały zobaczyć jak wyglądają takie konkursy, oswoić się z nową sytuacją, stresem, sprzecznymi emocjami. Nie nastawialiśmy się na zdobycie medali i zwycięstwa. Rzeczywiście konkurs przyniósł wiele emocji. Przegrane rundy były powodem łez, smutku, utraty wiary we własne siły. Były to trudne chwile dla naszych młodych szachistów. Musieli nie tylko walczyć z przeciwnikiem, ale co trudniejsze, ze sobą. Wyszli z tego zwycięsko, a nawet odnieśli niemały sukces: Bartosz Fisiak z klasy 1b zajął w turnieju II miejsce, Olgierd Sztuka z klasy 1b zajął III miejsce i Szymon Orłowski z klasy 1a zajął V miejsce.
W dobrych humorach, szczęśliwi i z medalami pierwszaki wracały do szkoły pochwalić się swoimi osiągnięciami.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2017/06042017_turniej_szachowy{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".