Szkoła z klasą

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Szkoła z klasą

 

      Szkoła z Klasą 2.0W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła bierze po raz trzeci udział w ogólnopolskim programie Szkoła z klasą 2.0. W tej edycji zespół odpowiedzialny za realizację programu wybrał problem nr 2 czyli PASJE DO NAUKI. Realizujemy go w oparciu o cel główny, pytanie: Jak szkoła motywuje do nauki, angażuje, rozwija pasje uczniów i nauczycieli?

 Zespół nauczycieli wybrał to zagadnienie, ponieważ uważamy, że warto się uczyć poprzez rozwijanie własnych pasji, że zdobywanie wiedzy jest inwestycją w swoją przyszłość, a nowe technologię ułatwiają drogę do odniesienia sukcesu. Mimo, że wszystkie zaangażowane grupy podeszły do tematu w różnoraki sposób, to liderzy grup spotykają się regularnie, omawiając dotychczasowe wypracowane efekty. 

 

Więcej informacji o Szkole z Klasą 2.0 można znaleźć pod adresem:

https://www.szkolazklasa20.pl

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".