Warsztaty KODO Łódzkie 2019

Warsztaty KODO Łódzkie 2019

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019 oraz uczniów szkół średnich z terenu województwa łódzkiego (w tym absolwentów szkół średnich w roku szkolnym 2018/2019) do udziału w bezpłatnych 5-dniowych warsztatach „KODO Łódzkie 2019”.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w Łodzi w 5 grupach w okresie od 1 lipca do 2 sierpnia 2019 r.

Warsztaty mają na celu edukowanie młodzieży w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych i społeczeństwa informacyjnego poprzez popularyzowanie wiedzy z dziedziny nowych technologii wśród osób młodych z terenu województwa łódzkiego. Zakres tematyczny warsztatów (m.in. podstawy programowania, grafiki komputerowej, tworzenie stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych) zostanie zrealizowany w ramach dwóch bloków tematycznych: podstawy programowania – programowanie w języku C# oraz wprowadzenie do tworzenia stron internetowych.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie:

www.elodzkie.pl/wydarzenia/kodo-lodzkie-2019

Rekrutacja na warsztaty rozpoczyna się 30 maja 2019 r. o godz. 12:00

Ilość miejsc jest ograniczona.