Wizyta przedszkolaków w klasie IA

Wizyta przedszkolaków w klasie IA

W dniu 7 czerwca (czwartek) 2018 r. w klasie I a gościły Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 123. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zabaw integracyjnych. Następnie uczniowie prezentowali młodszym kolegom swoje ulubione wiersze Tuwima.
Kolejnym tematem lekcji były dinozaury. Pierwszoklasiści czytali informacje o wybranych stworach. Na zakończenie wszyscy wspólnie w mieszanych zespołach wykonywali prace plastyczne.
Całe potkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoła, w której rozpoczną swoją edukację zrobiła na przedszkolakach wielkie wrażenie. Uznali, że są już gotowi do rozpoczęcia tutaj nauki.

{gallery cols=2}artykuly/2018/wizyta-przed{/gallery}