Wizyta Przedszkolaków w SP3

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wizyta Przedszkolaków w SP3

Dnia 22 października 2019 roku w klasie III a gościły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 141. Przedszkolaki zapoznały się ze szkołą, dowiedziały się od swoich starszych kolegów jak wygląda nauka. Dzieci integrowały się przy wspólnej zabawie i tańcach, a następnie  przedszkolaki pod okiem uczniów wypełniały karty pracy. Dla wszystkich był to mile spędzony czas. 

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191023_141{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".