Przedszkole nr 123 z wizytą u 3a

Przedszkole nr 123 z wizytą u 3a

W dniu 3 marca 2020 r. w klasie III a gościły Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 123. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zabaw integracyjnych. Następnie uczniowie prezentowali młodszym kolegom swoje ulubioną lekturę „Plastusiowy pamiętnik”.

Przedszkolaki zapoznały się ze szkołą, dowiedziały się od swoich starszych kolegów jak wygląda nauka. Następnie przedszkolaki pod okiem uczniów wypełniały karty pracy, kolorowały Plastusia.

Całe potkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoła, w której rozpoczną swoją edukację zrobiła na przedszkolakach wielkie wrażenie. Uznali, że są już gotowi do rozpoczęcia tutaj nauki.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200317_p{/gallery}