Przedszkolaki

Przedszkolaki

{gallery cols=2}artykuly/2015/20160127_przedszkole{/gallery}

Dnia 10 marca 2017 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 141 wraz z nauczycielkami przyszły z wizytą do klasy II e. Drugoklasiści przywitali przedszkolaków i zaprosili do wspólnych zajęć. Dzieci chcąc przyspieszyć nadejście wiosny wspólnie rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki o wiośnie oraz oraz wykonywały prace plastyczne o bocianach. Spotkanie miało na celu przedstawienie dzieciom z przedszkola zajęć w szkole, dostarczenie miłych wrażeń, a także integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klasy pierwszej.