Współpraca z przedszkolami

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Współpraca z przedszkolami

Nasza Szkoła współpracuje z Przedszkolami nr 123, 128, 141, 148. Aby pomóc w łagodnym przejściu dziecka z przedszkola do szkoły prowadzimy wspólne zajęcia, zabawy. Przedszkolaki odwiedzają szkołę. Zapoznają się z nią oraz osobami tu pracującymi. Poznają organizacje życia szkoły. Biorą udział w specjalnie przygotowywanych lekcjach. Uczestniczą w konkursach i zawodach sportowych.

Nasi uczniowie biorą udział w spotkaniach organizowanych w przedszkolach. Czytają młodszym kolegom i koleżankom ulubione książki. Opowiadają o własnych doświadczeniach z życia szkoły.

Podejmowane działania wpływają pozytywnie na sferę emocjonalną dzieci, dostarczają im wiele radości i są okazją do zawarcia bliższych znajomości. Przedszkolaki mogą bliżej poznać szkołę i przekonać się iż jest im przyjazna a współpracujące nauczycielki mają szansę na wymianę pedagogicznych doświadczeń, doskonalenie swojego warsztatu pracy.

 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170222_przedszkola{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".