Konkurs dla przedszkolaków

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs dla przedszkolaków

Konkurs recytatorsko- plastyczny " Wiosna, ach to ty"

WSZYSCY WIEDZĄ ? PANI WIOSNA
TO OSÓBKA DOŚĆ RADOSNA,
LUBI KWIATY W TRAWY WPLATAĆ,
LUBI PTAKI UCZYĆ LATAĆ...

11 maja w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski adresowany do przedszkolaków . Uczestnicy przynieśli ze sobą piękne kwiaty wykonane z plastikowych butelek i bibuły. Dzieci zaprezentowały zebranym swoje wiersze o wiośnie i od razu  zza chmur wyszło słońce, chyba posłuchało dzieci. Po wręczeniu dyplomów oraz drobnych upominków wszyscy udali się do stołu z poczęstunkiem. Nasi goście mieli okazję poznać  poznać kolegów i koleżanki z klasy 2e. Z uśmiechem na twarzy wszyscy się rozeszli.

 

 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170511_kw{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".