Wizyta przedszkolaków w 3e

Wizyta przedszkolaków w 3e

We wtorek 21 listopada grupa dzieci sześcioletnich z Przedszkola Miejskiego nr 123 odwiedziła klasę IIIe. Celem wizyty były wspólne zajęcia z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki przygotowane przez uczniów klasy trzeciej, wysłuchały wiersza
o misiu oraz fragmentu książki o Misiu Uszatku. Następnie przy pomocy uczniów klasy trzeciej wykonały pracę plastyczną – portret misia. Na zakończenie wysłuchały piosenki Misia Uszatka oraz wzięły udział we wspólnej zabawie ruchowej. Wizyta przedszkolaków przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

 

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa