Wizyta przedszkolaków w 3e

Wizyta przedszkolaków w 3e

We wtorek 21 listopada grupa dzieci sześcioletnich z Przedszkola Miejskiego nr 123 odwiedziła klasę IIIe. Celem wizyty były wspólne zajęcia z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki przygotowane przez uczniów klasy trzeciej, wysłuchały wiersza
o misiu oraz fragmentu książki o Misiu Uszatku. Następnie przy pomocy uczniów klasy trzeciej wykonały pracę plastyczną – portret misia. Na zakończenie wysłuchały piosenki Misia Uszatka oraz wzięły udział we wspólnej zabawie ruchowej. Wizyta przedszkolaków przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

{gallery cols=2 }/artykuly/2018/20171121_wp{/gallery}