Bieg dla Niepodległej

15.05.2018 w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali i przeprowadzili sztafetowe biegi przełajowe w ramach obchodów Roku dla Niepodległej.    W zawodach brały udział reprezentacje oddziałów II etapu edukacyjnego. W każdej sztafecie startowało 2 chłopców i 2 dziewczynki.

Klasyfikacja końcowa:

Klasa 4

I miejsce oddział E

III miejsce oddział D

Klasa 5

I miejsce oddział B

II miejsce oddział A

Klasa 6

I miejsce oddział A

III miejsce oddział C

Klasa 7

I miejsce oddział C

III miejsce oddział A

Uczniowie zostaną nagrodzeni medalami przygotowanymi przez naszych nauczycieli             p. Sławomira Szmajdę i p. Iwonę Bobrycz-Kiliś.

Zawody sędziowali p. Małgorzata Grzywacz, p. Piotr Nowak i p. Sylwester Makara.

W sędziowaniu pomagali uczniowie klasy 7 oddziału B: Piotr Panek, Szymon Błażejewski, Patrycja Błaszczyk, Katarzyna Dębska, Natasza Frieze, Weronika Pisarkiewicz, Szymon Kacprzak.

Fotorelację z zawodów wykonali uczniowie klasy 7 Hubert Jarocki i Alan Stańczak.

Przygotował Sylwester Makara