Wieczór Patriotyczny w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi

Wieczór Patriotyczny w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi

„Jest w każdym naszym słowie,

A słowa są najprostsze …”

W dniu 8 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi odbył się Wieczór Patriotyczny z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania laureatów konkursu recytatorskiego poezji patriotycznej oraz wystąpienia szkolnej grupy wokalnej. Na Wieczorze Patriotycznym spotkali się rodzice, nauczyciele i uczniowie. Ten wyjątkowy moment pozwolił na integrację społeczności szkolnej w atmosferze wielkiego święta. Spotkanie dostarczyło wielu wrażeń oraz podkreśliło tożsamość narodową młodszych i starszych Polaków.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181111_w{/gallery}