Uroczysty apel z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Uroczysty apel z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W piątek, 9 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi odbył się uroczysty apel z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność szkolna uczciła doniosłą chwilę polskiej historii poprzez zaprezentowanie utworów znanych poetów oraz wykonanie pieśni, towarzyszących Polakom w różnych momentach ich życia. W sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele i uczniowie, którzy mogli podziwiać prezentację multimedialną odnoszącą się do historii Polski. W otoczeniu biało-czerwonych flag młodzi artyści odśpiewali „Rotę”. To spotkanie stało się najciekawszą lekcją historii.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181111_apel{/gallery}