SKO w naszej szkole

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

SKO w naszej szkole

Logo SKO

Żyrafa Lokatka

Uczniowie naszej szkoły coraz chętniej oszczędzają swoje kieszonkowe w SKO. Szkolna Kasa Oszczędności uczy jak mądrze wydawać pieniądze. Oszczędzanie w SKO jest proste i przyjemne. Wystarczy założyć konto u szkolnego  opiekuna SKO i wpłacać na nie kieszonkowe, większość operacji  na koncie można wykonywać przez Internet. Wszelkie informacje na temat działania Szkolnej Kasy Oszczędności można znaleźć na stronie: 

www.sko.pkobp.pl/sko

 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/sko{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".