Wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego

10. 09.2018 r. odbyły się wybory na opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Swoje głosy oddawali przedstawiciele ubiegłorocznych samorządów klasowych, którzy współpracowali w ubiegłym roku z opiekunkami panią Małgorzatą Grzywacz i Małgorzatą Sarlińską – Kotras. Uczniowie jednogłośnie przedłużyli kadencję ubiegłorocznym opiekunom samorządu na kolejny rok. Odbieramy to jako aprobatę i zadowolenie z dotychczasowej pracy, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Małgorzata Kotras

Małgorzata Grzywacz

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".