Apel porządkowy SU

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Apel porządkowy SU

13 września 2018 odbyło się pierwsze spotkanie społeczności szkolnej na apelu porządkowym klas IV – VIII. Pani Małgorzata Grzywacz powitała uczniów po przerwie wakacyjnej i podziękowała za zaufanie jakim dotychczasowi opiekunowie SU zostali obdarzeni przez społeczność uczniowską, poprzez wybór ich na kolejną kadencję czyli rok szkolny 2018/2019.

Następnie zostali przedstawieni uczniowie kandydujący na przewodniczącego szkoły:

1. Oliwia Miśkiewicz z klasy 7 c

2. Maciej Mosakowski z klasy 8 c

3. Jakub Stachecki z klasy 8 a

Opiekunki SU poinformowały o tym, że przez tydzień trwać będzie kampania wyborcza po której odbędą się wybory. Kandydaci zostali również przedstawieni młodszej społeczności szkolnej czyli klasom I – III podczas specjalnie zorganizowanego apelu, w czasie którego kandydaci mogli zaprezentować się młodszym kolegom i opowiedzieć o swojej kampanii.

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".