Apel porządkowy SU

Apel porządkowy SU

13 września 2018 odbyło się pierwsze spotkanie społeczności szkolnej na apelu porządkowym klas IV – VIII. Pani Małgorzata Grzywacz powitała uczniów po przerwie wakacyjnej i podziękowała za zaufanie jakim dotychczasowi opiekunowie SU zostali obdarzeni przez społeczność uczniowską, poprzez wybór ich na kolejną kadencję czyli rok szkolny 2018/2019.

Następnie zostali przedstawieni uczniowie kandydujący na przewodniczącego szkoły:

1. Oliwia Miśkiewicz z klasy 7 c

2. Maciej Mosakowski z klasy 8 c

3. Jakub Stachecki z klasy 8 a

Opiekunki SU poinformowały o tym, że przez tydzień trwać będzie kampania wyborcza po której odbędą się wybory. Kandydaci zostali również przedstawieni młodszej społeczności szkolnej czyli klasom I – III podczas specjalnie zorganizowanego apelu, w czasie którego kandydaci mogli zaprezentować się młodszym kolegom i opowiedzieć o swojej kampanii.