Dzień Życzliwości edukacji wczesnoszkolnej

Dzień Życzliwości edukacji wczesnoszkolnej

21 listopada obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości. Uśmiech, miły gest, serdeczność ma niezwykłą moc, bo wytwarza miłą atmosferę sprzyja współpracy i daje wiele radości, a także rozwiązuje konflikty i integruje zespół klasowy.
Dla uczniów oddziałów I-III ten dzień był kolorowy. Wszyscy postarali się przyjśc ubrani na żółto. Kolorowe stroje uczniów miały przypominać wszystkim, o tym że uśmiech i trzy „ magiczne słowa – proszę, przepraszam, dziękuję” są niezbędne w zjednywaniu sobie przyjaciół i są podstawową formą okazywania szacunku i grzeczności każdego dnia. W każdym oddziale odbyło się głosowanie na "Najbardziej życzliwą osobę". Osoby te zostały wyróżnione na apelu porządkowym. Gratulujemy i zachęcamy do naśladowania kolegów i koleżanek.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181111{/gallery}