Dzień Życzliwości edukacji wczesnoszkolnej

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Życzliwości edukacji wczesnoszkolnej

21 listopada obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości. Uśmiech, miły gest, serdeczność ma niezwykłą moc, bo wytwarza miłą atmosferę sprzyja współpracy i daje wiele radości, a także rozwiązuje konflikty i integruje zespół klasowy.
Dla uczniów oddziałów I-III ten dzień był kolorowy. Wszyscy postarali się przyjśc ubrani na żółto. Kolorowe stroje uczniów miały przypominać wszystkim, o tym że uśmiech i trzy „ magiczne słowa – proszę, przepraszam, dziękuję” są niezbędne w zjednywaniu sobie przyjaciół i są podstawową formą okazywania szacunku i grzeczności każdego dnia. W każdym oddziale odbyło się głosowanie na "Najbardziej życzliwą osobę". Osoby te zostały wyróżnione na apelu porządkowym. Gratulujemy i zachęcamy do naśladowania kolegów i koleżanek.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181111{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".