Dzień Chłopaka na sportowo

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Chłopaka na sportowo

 

30 września obchodziliśmy Dzień chłopaka. Na czwartej godzinie lekcyjnej odbyły się zawody międzyklasowe o miano „Super chłopaków”. Emocji i sportowych przeżyć było wiele. Zwycięzcy nagrodzeni zostali gromkimi brawami i gratulacjami ze strony koleżanek. W tym roku najlepsi okazali się chłopcy z klasy 1a, 2a i 3a. Serdecznie gratulujemy!

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191004_pol{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".