Andrzejkowa dyskoteka

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Andrzejkowa dyskoteka

29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Andrzejek. Zainteresowanie dyskoteką było bardzo duże. Uczniowie klas IV - VIII bawili się zgodnie przy muzyce przygotowanej przez pana Sebastiana, bez wsparcia, którego na pewno nie byłoby tak dobrej zabawy. Najbardziej podobały się uczniom rzucane na ścianę piosenki, do których wspólnie wszyscy tańczyli ten sam układ. Był to na pewno hit tegorocznej dyskoteki andrzejkowej. Ale nie można pominąć też przygotowanych przez uczniów wróżb, które przez całą dyskotekę cieszyły się popularnością. A opiekunom, którzy bawili się z uczniami najbardziej podobało się to, że uczniowie prezentowali kulturalne zachowanie i obyło się bez jakichkolwiek incydentów.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191202_da{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".