Andrzejkowa dyskoteka

Andrzejkowa dyskoteka

29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Andrzejek. Zainteresowanie dyskoteką było bardzo duże. Uczniowie klas IV - VIII bawili się zgodnie przy muzyce przygotowanej przez pana Sebastiana, bez wsparcia, którego na pewno nie byłoby tak dobrej zabawy. Najbardziej podobały się uczniom rzucane na ścianę piosenki, do których wspólnie wszyscy tańczyli ten sam układ. Był to na pewno hit tegorocznej dyskoteki andrzejkowej. Ale nie można pominąć też przygotowanych przez uczniów wróżb, które przez całą dyskotekę cieszyły się popularnością. A opiekunom, którzy bawili się z uczniami najbardziej podobało się to, że uczniowie prezentowali kulturalne zachowanie i obyło się bez jakichkolwiek incydentów.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191202_da{/gallery}