Apel 09.01

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Apel 09.01

W dniu 09.01.2020 r odbył się apel porządkowy podsumowujący I półrocze w klasach 1-3. Podczas apelu zostały dzieciom wręczone indywidualne oraz klasowe dyplomy za konkursy organizowane przez Samorząd Uczniowski w I półroczu. Pani Wicedyrektor Krystyna Majewska podkreśliła uczniom, że ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw i odpoczynku. Jednocześnie przypomniała, że aby ferie przebiegły szczęśliwie, dzieci powinny pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Na zakończenie apelu uczniowie klasy 3b przypomnieli uczniom te zasady.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200217_a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".