Bal karnawałowy klas I - III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Bal karnawałowy klas I - III

Dnia 7 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy klas I-III, w którym uczestniczyły księżniczki, wróżki, kotki, policjanci, strażacy, piłkarze, a także inne postaci z kreskówek. Dzieci tańczyły do różnorodnej muzyki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział. Na twarzach naszych uczniów malował się uśmiech. Było bardzo radośnie i zabawnie. Podczas balu swoje zdolności taneczne zaprezentowały również uczennice klasy IIIB.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200301_su{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".