"Dzień Kobiet" klasach w I-III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

"Dzień Kobiet" klasach w I-III

09 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Na czwartej godzinie lekcyjnej odbyły się zawody międzyklasowe o miano „Super dziewczyny”. Emocji i sportowych przeżyć było wiele. Zwyciężczynie nagrodzone zostały gromkimi brawami, drobnymi upominkami oraz gratulacjami ze strony kolegów. W tym roku najlepsze okazały się dziewczyny z klasy 1a, 2b i 3b. Serdecznie gratulujemy!

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200506_k{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".