Konkurs "klasa na 6+"

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs "klasa na 6+"

Ogólnopolski dzień pluszowego misia w naszej szkole był obchodzony nieco wcześniej, bo w piątek 23.11.18r. Uczniowie bardzo lubią to święto przyszli do szkoły w towarzystwie dużych, małych, kolorowych oraz białych misiów. W klasach IV d, V a, VII a, na jednego ucznia przypadł jeden miś co daje zwycięstwo tym klasą w zabawie.

Gratulujemy....

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20182711_mis{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".