Mikołajki 2018

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Mikołajki 2018

6 grudnia nasi uczniowie tradycyjnie już uczcili Dzień Świętego Mikołaja czapkowym szaleństwem. Tylu Mikołajów w szkole można spotkać tylko w ten dzień. Uczniowie bardzo chętnie chodzili w mikołajkowych czapach i eksponowali ich różnorodność. Klasy 5d, 7a i 7b potrafiły się zmotywować najbardziej i czapki mieli wszyscy uczniowie lub prawie wszyscy, tym bardziej, że była to jedna z konkurencji w konkursie „Klasa na 6 z plusem”.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181213_miko{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".