Dzień Pluszowego Misia I -III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Pluszowego Misia I -III

Małe, duże, puszyste, okrągłe i pyzate wszystkie misie przybyły do naszej szkoły by hucznie obchodzić swoje święto!!! Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. W związku z tym dzieci z klas I – III naszej podstawówki, jak co roku, obchodziły Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. Tego dnia uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione miśki, które uczestniczyły z nimi w zajęciach. Gratulujemy klasom, gdzie obecność pluszaków wyniosła 100%.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191203_m{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".