Mikołajki I-III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Mikołajki I-III

06 grudnia, jak co roku, dla podtrzymania tradycji  Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajki dla uczniów klas 1-3. Tym razem zabawy i tańce odbywał się na przerwach. Korytarz klas młodszych w mgnieniu oka  zamieniał się  w tańczące Mikołaje, śnieżynki oraz renifery.  Był świąteczny pociąg, zabawy w kręgu oraz wspólne tańce przygotowane przez uczennice klasy IIIb. Zabawie towarzyszył nastrój świąteczny. Gratulujemy również  klasom, gdzie  100%. uczniów miało na głowie czapki Mikołaja.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200107_m{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".