Konkurs "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna z koszyczka"

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna z koszyczka"

Na początku kwietnia został ogłoszony konkurs online dla klas I-III "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna z koszyczka" . Celem konkursu było upowszechnienie, pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz poznanie różnych technik plastycznych wykorzystywanych do zdobienia pisanek wielkanocnych. Prace, które zostały wykonane i przesłane zamieszczone zostały poniżej. Wyniki konkursu zostały przesłane uczestnikom poprzez dziennik elektroniczny. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200506_w{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".