Pojazdy z warzyw

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Pojazdy z warzyw

Konkursy warzywne organizowane przez Samorząd Uczniowski od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów klas młodszych. W obecnym roku szkolnym tematem stały się pojazdy. Materia warzywna jest nietrwała i dość trudna w obróbce, więc trzeba było spieszyć się z prezentacją zrobionych tworów artystycznych, gdyż szybko traciły swój wyraz i piękno. I tym razem uczniowie zmierzyli się zwycięsko z tematem tworząc bardzo interesujące prace. Możemy je podziwiać już tylko na zdjęciach.

 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20161022_warzywa{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".