Iga Olczyk

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Iga Olczyk

 

Nazywam się Iga Olczyk i chodzę do klasy VIII a. Chciałabym podzielić się z wami moją pasją, którą jest rysowanie. Styl w jakim głównie rysuję to styl mangowy, ale staram się też ćwiczyć realizm na przykład poprzez szkicowanie portretów.

 

Rysować lubiłam od zawsze ale dopiero w klasie V zaczęłam rozwijać się w tym kierunku. Ćwiczyłam sama – nigdy nie uczęszczałam na żadne zajęcia plastyczne. Traktuję rysowanie raczej hobbystycznie, jednak coraz częściej staram się brać udział w coraz większej ilości konkursów.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181004_io{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".