Ala Burzyńska

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Ala Burzyńska

Od zawsze interesowało mnie wszystko co jest związane ze sztuką. W wolnym czasie lubiłam rysować, pisać opowiadania, czytać książki, słuchać muzyki oraz oglądać filmy. To właśnie z nich czerpię największe inspiracje. Moje rysunki to głównie portrety aktorów lub bohaterów literackich.

Najbardziej fascynują mnie realistyczne portrety, właśnie w takim stylu staram się utrzymać swoje prace, niestety nie zawsze się to udaje. Jednak jestem zdania, że praktyka czyni mistrza, szczególnie jeśli chodzi o rysowanie.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181019_ab{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".