Świetlicowe konkursy plastyczne

Świetlicowe konkursy plastyczne

 

We wrześniu i październiku w świetlicy szkolnej zostały zorganizowane dwa konkursy plastyczne: ?Żegnajcie wakacje? oraz ?Jesień?.
W pierwszym z nich zwycięstwo  przypadło Joannie Milczewskiej  z klasy III d,  II miejsce  zajęła Sandra Wdowiak z III e oraz Michalina Kudlińska z II e, III miejsce zajęli Marta Dziuba z II e, Fabian Furmanek z II c i Jakub Narowski z III b.
W konkursie ?Jesień? I miejsce zajęły Maja Gołdyka z II a i Wiktoria Tomaszewska z II a. Wyróżnienia otrzymali: Marta Dziuba II e, Alicja Bolek z II a, Zuzia Pogorzelska z II e, Aleksandra Kobielska z II e, Oliwia Karasiak z III d, Nataniel Kochaniec z II e, Oskar Bojanowski z III b, Joanna Milczewska z III d, Mateusz Ociepka z III a, Wiktoria Madanowska z II c, Nadia Antoniak z II a, Zuzanna Wsiaki z II a, Teodor Wadowski z III d, Lena Cieszyńska z IV a i Nela Frieze z IV a.

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa