16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Ustalony w 1995 roku przez UNESCO czyli agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wychowawcy klas młodszych i starszych w sposób przystępny dla poszczególnych grup wiekowych poprowadzili z uczniami pogadanki i zajęcia warsztatowe. Uczniowie wykonali interesujące plakaty dotyczące tolerancji. 21 listopada podczas Szkolnej Wystawy każda klasa miała okazję pochwalić się swoją pracą. Dla całej społeczności szkolnej był to czas na zastanowienie się nad swoją postawą wobec innych, wymiany poglądów oraz przezwyciężania stereotypów i uprzedzeń.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191202_t{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".