16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji

16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Ustalony w 1995 roku przez UNESCO czyli agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wychowawcy klas młodszych i starszych w sposób przystępny dla poszczególnych grup wiekowych poprowadzili z uczniami pogadanki i zajęcia warsztatowe. Uczniowie wykonali interesujące plakaty dotyczące tolerancji. 21 listopada podczas Szkolnej Wystawy każda klasa miała okazję pochwalić się swoją pracą. Dla całej społeczności szkolnej był to czas na zastanowienie się nad swoją postawą wobec innych, wymiany poglądów oraz przezwyciężania stereotypów i uprzedzeń.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191202_t{/gallery}