Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom darów

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom darów

Z   okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 2019   wzięliśmy udział  w VIII edycji charytatywnej akcji „Podziel się Wigilią”,  zorganizowanej przez Fundację Małgorzaty Niemczyk.

• Przeprowadziliśmy 13 października  GIEŁDĘ CIAST .Uzyskane fundusze - 246 zł przeznaczone zostały na zakup artykułów spożywczych, kosmetycznych i papierniczych.
  • W terminie 2-20 listopada br. zorganizowaliśmy  zbiórkę darów

Zebrane  produkty będą dołączone do paczek, aby dzieci   z następujących miejsc  miały w tym roku ciepłe i spokojne święta obfitujące w prezenty:

- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3,

- Zespół Szkół Specjalnych nr 2,

- Specjalne Szkoły Podstawowe : nr 105,168. 194

- Fundacja Dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka".

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom darów, Mamom i Babciom , które upiekły ciasta oraz Wam WOLONTARIUSZOM  i  UCZNIOM  za serce

i zrozumienie.

Obejrzycie zdjęcia wykonane podczas zebrania koła wolontariatu , gdy  z zakończyliśmy  akcję  i przekazaliśmy dary z p. Małgorzacie Niemczyk  obecnej w naszej szkole.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191211_w{/gallery}