Lekcja o mediach

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Lekcja o mediach

W dniu 8 marca klasa IV b uczestniczyła w "Lekcji o mediach" w teatrze "DOM". Uczniowie dowiedzieli się co to jest cyberprzemoc i jak się przed nią bronić. Odkryli, jak weryfikować prawdziwość informacji w internecie. Zrozumieli jakie szkody potrafi wyrządzić hejter. W trakcie zajęć emitowany był film "Labirynt" - opowiadający o tym co się dzieję, gdy człowiek zbytnio wciągnie się w grę komputerowa.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180308_lek{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".