Warsztaty klasy I a w Bibliotece - Tradycje Wielkanocne

Warsztaty klasy I a w Bibliotece - Tradycje Wielkanocne

W dniu 27 marca (wtorek) klasa I a uczestniczyła w warsztatach dotyczących tradycji i zwyczajów wielkanocnych, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej - Filia nr 19 przy ul. Żubardzkiej. Na początku Pani Bibliotekarka opowiedziała dzieciom o tym jak dawniej obchodzono Wielkanoc, jakie wiązały się z tym zwyczaje i tradycje i skąd się one wywodzą. Następnie uczniowie wykonywali pisanki z papieru, a na koniec rozwiązywali karty pracy. W czasie zajęć dzieci mogły wykazać się kreatywnością i wiedzą. Po warsztatach uczniowie złożyli Pani Bibliotekarce życzenia i zaśpiewali piosenkę wielkanocną.

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180403_tw{/gallery}