Poznajemy tajniki sztuki aktorskiej

Poznajemy tajniki sztuki aktorskiej – wycieczka do teatru na „Pchłę Szachrajkę”.

Klasy IVa, IVd i IVe wybrały się do Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych
na przedstawienie „Pchła Szachrajka” oparte na utworze Jana Brzechwy. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z twórczością znanego poety poprzez obejrzenie humorystycznego spektaklu, ale także spróbowania własnych sił na scenie w czasie warsztatów teatralnych.

Okazało się, że uczniowie byli uważnymi widzami i bez większych problemów odpowiadali na pytania Pchły Szachrajki, która prowadziła quiz. Jednak największą atrakcją była zamiana ról – widzowie stali się aktorami i odegrali kilka scen z przedstawienia.

Zadowolone i uśmiechnięte twarze na zdjęciach potwierdzają, że miło i twórczo spędziliśmy czas w teatrze.