4e w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

4e w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

8 maja br. klasa 4 e miała warsztaty w ramach innowacji regionalnej „Łódź – moje miasto i jego osobliwości”. Były to warsztaty zorganizowane w Muzeum Tradycji Niepodległościowych na zakończenie projektu edukacyjnego, w którym klasa 4 e brała udział a mianowicie „Listy w  butelce. Opowieści o Irenie Sendlerowej”. Uczniowie mieli za zadanie wcześniej zapoznać się z książką o Irenie Sendlerowej, podczas zajęć obejrzeli również film „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Tak przygotowani wzięli udział w warsztatach w muzeum. Warsztaty okazały się bardzo ciekawą formą podsumowania dla dzieci. Miały ciekawy quiz o życiu i działalności Ireny Sendlerowej. Miały element plastyczny, musiały bowiem ozdobić buteleczkę, do której włożony został list napisany przez nich wcześniej. Tak więc przez cały czas trwania warsztatów uczniowie mieli co robić.

{gallery cols=2}artykuly/2018/muzeum-4e{/gallery}