Ia w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Ia w Muzeum Tradycji Niepodległościowych

Ia i ich orły

W dniu 14 maja 2018 r. klasa I a uczestniczyła w zajęciach w Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Uczniowie zapoznali się z historią godła Polski – orła białego i innych symboli narodowych oraz obejrzeli prezentację na ten temat. Następnie samodzielnie wykonywali pracy plastyczne przedstawiające dzisiejszy wizerunek orła znajdującego się w godle państwowym. Zajęcia te wpisały się w obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

{gallery cols=2}artykuly/2018/muzeum-tr-np{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".