Wyjazd do Michałówki

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wyjazd do Michałówki

21 maja klasy 2a i 2b wspólnie wybrały się na wycieczkę do miejscowości Wola Czarnyska, do ośrodka o nazwie „Michałówka”. Ośrodek ten jest często odwiedzany i bardzo lubiany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Tego dnia pogoda sprawiła nam niespodziankę, po deszczach zrobiło się ciepło i słonecznie. Idealnie na kontakt z przyrodą, łąką i polem. Powietrze było pełne wilgoci i świeżości, a wokoło zielona trawa i przestrzeń do biegania. Po prostu raj dla „mieszczucha”. Oprócz zajęć ruchowych, uczniowie podczas warsztatów zdobywali wiedzę na temat Indian, robili sobie opaski indiańskie i budowali indiańską wioskę. Oglądali także zwierzęta, stary sprzęt rolniczy i zabytkowe telefony, gramofony, telewizory i radia itp. Pod koniec wizyty dzieci zostały ugoszczone smacznymi, pieczonymi na ognisku kiełbaskami i ciastem. Szkoda tylko, że pobyt tam nie trwał dłużej. I tym razem Michałówka spisała się na medal!

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180521_mich{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".