WIZYTA KLASY II A W BIBLIOTECE

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

WIZYTA KLASY II A W BIBLIOTECE

W dniu 26 października uczniowie oddziału II a w ramach realizacji projektu klasowego „Dla Niepodległej – Mali Patrioci” uczestniczyli w warsztatach w Miejskiej Bibliotece Filii nr 19. Tematem warsztatów było odzyskanie niepodległości przez Polskę oraz zapoznanie się z postacią Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na zakończenie warsztatów uczniowie wykonywali prace plastyczne.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181101_pat{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".