Wizyta klasy II a w Muzeum Miasta Łodzi

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wizyta klasy II a w Muzeum Miasta Łodzi

W dniu 20 listopada 2018 r. uczniowie klasy II a byli na wycieczce w Muzeum Miasta Łodzi. Rozpoczęli swoją wizytę od zwiedzania pomieszczeń Pałacu Poznańskiego, zapoznali się z historią miasta Łodzi oraz XIX-wiecznymi strojami. Później wzięli udział w warsztatach, w czasie których dowiedzieli się o tajnikach zawodu krawca i projektanta, po czym tworzyli wykroje i projekty ubrań własnego pomysłu. Zajęcia te sprawiły Uczniom wiele radości i dały możliwość wykazania się własną inwencją twórczą.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181120_2a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".